€300.00
Ons nieuwste stuk is deze stijlvolle en elegante Moderne 2 Deurs Melamine Effect Kledingkast in Wengé Kleur. Deze elegante kleding zorgt ervoor dat je de sfeer van je slaapkamer omtovert in een verfijnde sfeer. Met de wengékleur geeft het een zeer geraffineerd en uiterst luxueus gevoel waardoor het zeer geschikt is voor moderne interieurs.
Deze kast is gemaakt van melamine, waardoor hij mooi, duurzaam en vlekbestendig is. De twee deuren bieden voldoende opbergruimte voor je kleding, accessoires en andere spullen. Zo’n geometrisch en simplistisch ontwerp maakt deze Moderne 2-deurs kledingkast met melamine-effect in Wengé-kleur functioneel en modieus tegelijk.
Verfraai je slaapkamer met de moderne 2-deurs kledingkast met melamineeffect in Wengékleur en ervaar een strak en stijlvol leven.
Modern 2 Door Melamine Effect Kledingkast in Wengé Kleur met de elegante Wengé afwerking! Deze kledingkast zal geweldig staan in bijna elke moderne slaapkamer en heeft alle nodige functies. Gemaakt van duurzaam melamine, is het oppervlak glad en glanzend en de tafels zelf zijn opvallend en stevig.
De indeling van de kast biedt voldoende vakruimte voor al je kleding en accessoires, zodat je je slaapkamer niet hoeft vol te hangen met kleding. Binnenin heb je een vrij royale hangroede waar je je kleding op kunt leggen en er is ook een bovenste plank waar je opgevouwen kledingstukken of andere voorwerpen zoals opbergdozen op kunt leggen. Voor een vleugje stijl en ontspannen raffinement zijn de deuren voorzien van metalen handgrepen terwijl andere onderdelen zilver gepolijst zijn.
Daarom geeft de Wenge kleur een vleugje distinctie aan het interieur en past het bij zowel hedendaagse als klassieke interieurs. Door zijn vrij neutrale kleurstelling is hij ook goed te combineren met andere meubels en andere accessoires. Deze speciale kledingkast in de slaapkamer heeft een duidelijk silhouet en het algehele ontwerp lijkt op een modern kledingstuk, waarmee wordt voldaan aan de behoefte aan een moderne esthetiek in de woonruimte.
Verfris je slaapkamer met onze modieuze 2 Deurs Melamine Effect Kledingkast in Wengé kleur en leef in een opgeruimde en chique ruimte.
| Gewicht | 58 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 55 × 191 cm |
| lengte | 75 cm |
| breedte | 55 cm |
| gewicht | 58 KG |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 2 Deuren, Spiegel |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Dubbele deur |
| hoogte | 191 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Moderne 2-deurs kledingkast met melamine-effect in wengékleur
Er zijn nog geen beoordelingen.