€2,400.00
Ons product, de Antieke Roze en Witte Luxe Garderobekast zou een uitstekende aanvulling moeten zijn om het interieur van je slaapkamer te verfraaien. Deze kledingkast is bewerkt met veel details, mooie handgrepen en wordt geleverd in roze en witte tinten die de uitstraling geven van een antiek meubelstuk voor in huis.
Dit is het type kledingkast waar al je kleding en accessoires met gemak in passen, waardoor het een zeer praktische kledingkast is. Het ontwerp is universeel en past dus zeker in elk huis. Hier is nog een oogverblindend en elegant stuk voor je slaapkamer: de Antiek Roze en Witte Luxe Kledingkast.
Deze perfecte garderobekast is de Antiek Roze en Witte Luxe Garderobekast die is ontworpen om schoonheid in je slaapkamer te brengen. Roze en wit zijn warme en adembenemende kleuren die worden geassocieerd met elegantie en bij bijna elk thema passen.
Dit is meer dan een kast; het is een kunstwerk waarin je waardevolle kledingstukken en accessoires worden opgeborgen. Intern heeft hij veel compartimenten en voldoende ruimte die tot in de kleinste details is gepland, zodat je kleding niet kreukt en je planken niet rommelig worden. Het geeft een koninklijke uitstraling aan je persoonlijke ruimte vanwege de complexe ontwerpen en het fijne werk dat op de muren van huizen is gedaan.
Gezien het fijne handwerk en de tijdloze esthetiek is de Antiek Roze en Witte Luxe Garderobekast een must-have voor iedereen die zijn investeringen serieus neemt. Het maakt niet uit of je van plan bent om een centraal punt in je slaapkamer te maken of dat je een praktische aanvulling voor je logeerkamer nodig hebt – deze kledingkast zal je niet onverschillig laten.
Blaas de mystiek van deze ongelooflijke garderobekast van je af en til de luxe van je huis samen met het comfort naar een hoger niveau. Haar schoonheid is tijdloos, wat betekent dat ze een vleugje glamour aan je huis zal toevoegen zolang je er woont.
| Gewicht | 74 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 60 × 200 cm |
| Kleur | Roze, Wit |
| hoogte | 200 cm |
| lengte | 90 cm |
| gewicht | 74 KG |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 2 Deuren |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Breed |
| breedte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Antiek Roze en Witte Luxe Garderobekast
Er zijn nog geen beoordelingen.