€300.00
Maak kennis met onze Eigentijdse Garderobekast – 2 Deurs Beton Grijs die je huis zal moderniseren. Met zijn slanke uiterlijk en kleine formaat is het de beste optie voor de drukke levensstijl van de moderne man in de stad. Binnenin krijg je veel hangruimte met verstelbare planken. Ontworpen voor functionaliteit en chic is het de belichaming van elk modern huis.
Deze vorm in combinatie met een betongrijze afwerking is perfect voor de hedendaagse slaapkamer of woonkamer, maar ook voor appartementen en minimalistisch design. Omdat het niet groot is, is het geschikt voor plaatsing in flats, appartementen of in elke kleine kamer waar ruimte schaars is.
Deze 2 Deurs Concrete Grey Kledingkast is ontworpen met een deur die openzwaait om gladde hangruimte te tonen met de optie om planken toe te voegen voor de vele kleding en accessoires, of kan gebruikt worden om andere persoonlijke spullen in op te bergen. Het ontwerp is heel eenvoudig en dit wordt onderstreept door de gladde handgrepen die aan de kast zijn toegevoegd en hem een stijlvolle uitstraling geven.
Onze 2 Deurs Concrete Grey Kledingkast is duurzaam en gemaakt van sterke materialen, perfect voor dagelijks gebruik. Een stevig frame biedt stabiliteit aan de popcornmaker en er is gekozen voor betongrijs, dat er elegant uitziet en bovendien onderhoudsarm is, waardoor de popcornmaker mooi is en lang meegaat.
Deze 2-deurs kledingkast Beton Grijs voegt niet alleen de esthetische touch van een modern ontwerp toe aan je huis, maar zal ook van bijzonder en praktisch nut voor je zijn. Het is een onmisbaar item in moderne huizen en appartementen vanwege zijn kleine formaat, elegantie en multifunctionele rekken. Je kunt nu een stedelijke stijl in je huis creรซren en al je kleren efficiรซnt opbergen door ze nu te bestellen.
| Gewicht | 46.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 51.5 × 181 cm |
| Breedte | 51, 5 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Gewicht | 46, 6 kg |
| Kleur | Betongrijs |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| materiaal | Hout |
| vorm | Dubbele deur |
| kenmerken | 2 Deuren |
| hoogte | 181 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor 2 Deurs Beton Grijze Kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.