€1,800.00
Verwelkom het nieuwe model in huishoudelijk meubilair, dat het interieur van je slaapkamer perfect afmaakt – de Roupeiro De Quarto Glazen 6-deurs kledingkast. Deze bijzondere garderobekast heeft glad en glanzend glas en zes deuren, die wat glamour aan je kamer toevoegen en plaats bieden aan al je kleding en ornamenten.
Modern en gemaakt van hoogwaardig materiaal, is dit een kast die schreeuwt om deel uit te maken van elke trendy moderne slaapkamer. Het is nu tijd om je opbergoplossing te upgraden en de Roupeiro De Quarto Glass 6 Door Wardrobe aan te schaffen.
Dit is een universele toevoeging aan elke slaapkamer, met veel opbergruimte voor kleding en schoenen. Het heeft een nogal rustgevende uitstraling die de algehele look van een kamer kan verbeteren.
Deze Roupeiro De Quarto Glazen 6-deurs kledingkast heeft zes deuren, zodat er voor elk kledingstuk en elke accessoire plaats is in de kast. De glazen afwerking geeft de producten een verfijnde uitstraling en met deze extra functie van lichtreflectie zal het je slaapkamer ook groter doen lijken. Door zijn degelijkheid gaat dit meubelstuk lang mee en daarom kan deze kledingkast beschouwd worden als een pure waardevolle aanwinst.
Zoals we weten is een kledingkast een afgesloten ruimte en er is veel aandacht besteed aan de plaatsing van de rails en planken in de kledingkast, zodat een klant de meest efficiรซnte opstelling voor zijn behoeften kan hebben. In deze garderobekast kun je je kleding ophangen of in stijl opvouwen; welke keuze je ook wilt maken.
Een interessant onderdeel van deze kledingkast zijn de spiegeldeuren. Ze helpen ons niet alleen bij het controleren van onze kleding, maar geven de ruimte ook meer dimensie, waardoor de ruimte groter lijkt dan hij is.
Deze kledingkast – Roupeiro De Quarto Glass 6 Door Wardrobe is geschikt voor mensen die waarde hechten aan de voorkant en het nut van het meubelstuk. Dit product heeft een vrij grote ruimte voor het opbergen van spullen en heeft een goed ontwerp, evenals een solide constructie die het goed geschikt maakt voor plaatsing in een slaapkamer. Breid je opbergsysteem vandaag nog uit met deze elegante en handige kledingkast.
| Gewicht | 113 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 165 × 60 × 205 cm |
| hoogte | 205 cm |
| lengte | 165 cm |
| gewicht | 113 KG |
| Kleur | Bruin |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Groot |
| kenmerken | 4 Deuren, Laden, Planken |
| materiaal | Glas, Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Breed |
| breedte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Roupeiro De Quarto Glazen 6-deurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.