€600.00
De houten Urban Snow 4-deurs kledingkast is speciaal ontworpen voor een stedelijke woonomgeving. Het is een subliem product dat is voorzien van verstelbare legplanken, hangrails en soepele deurglijders. Deze prachtige en praktische garderobekast is perfect gemaakt en is een kwaliteitsobject dat jarenlang meegaat.
Deze bestseller combineert mode en functionaliteit met zijn klassieke look en geeft elke slaapkamer een vleugje elegantie. Ervaar een nette en sfeervolle omgeving met deze stijlvolle houten Urban Snow 4-deurs kledingkast die bedoeld is om stijlvol te zijn en jarenlang mee te gaan.
Met vier grote deuren biedt de houten Urban Snow 4-deurs kledingkast veel ruimte voor het overvloedig opbergen van je kleding en andere accessoires.
De kast is effectief ontworpen met flexibele legplanken en bestelt handige stangen om je spullen aan op te hangen. De slanke deuren garanderen dat je niet hoeft te worstelen om uit je kledingkast te halen wat je nodig hebt, wat het gemak ten goede komt.
De constructie van deze houten Urban Snow 4-deurs kledingkast is eersteklas en dat zie je terug in alle aspecten, van de houtsoort tot de scharnieren op de deuren en de lades. Deze zwaluwstaartkast met een houten frame en urban snow 4-deurs van hoge kwaliteit biedt je zowel stijl als duurzaamheid. Dankzij het ontwerp kun je hem jarenlang gebruiken en wordt hij een perfecte aanvulling op de elegante en ordelijke sfeer van je slaapkamer.
De houten Urban Snow 4-deurs kledingkast is een functioneel meubelstuk, maar ook een sieraad voor elke slaapkamer. Door zijn stijlvolle uiterlijk en de kwaliteitsmaterialen die zijn gebruikt bij het maken van de kast, is het een duurzaam product dat je jarenlang van dienst zal zijn. Bespaar jezelf de problemen van een rommelige garderobe en begroet een efficiรซntere organisatie met behulp van deze tas.
| Gewicht | 74 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 60 × 200 cm |
| hoogte | 200 cm |
| lengte | 70 cm |
| gewicht | 74 KG |
| breedte | 60 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Large |
| kenmerken | 4 Deuren |
| materiaal | Hout |
| vorm | Breed |
| patroon | Massief |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Houten Urban Snow 4-deurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.