€700.00
Deze houten 4-deurs kledingkast in licht eiken is gemaakt van massief kwaliteitshout en heeft vier deuren, waardoor er veel kleding in opgeborgen kan worden. Hij is zeer solide, wat betekent dat hij lang meegaat en het uiterlijk van het product geeft het een stijlvolle uitstraling op welke plek hij ook staat.
Vul je slaapkamer aan met deze prachtige garderobekast voor een chique uitstraling en gemak. Til je interieur naar een heel nieuw niveau met de Houten Licht Eiken 4-deurs kledingkast; een stijlvolle en functionele toevoeging aan je huis.
Deze Houten Licht Eiken 4-deurs kledingkast is gemaakt van fijn hout en heeft een licht eiken uitstraling die de verlichting een warm en uitnodigend continentaal accent geeft. Vier grote deuren openen om verschillende secties van de kast te creรซren, zodat je gemakkelijk al je kleding en accessoires comfortabel kunt opbergen.
De fabricage zorgt ervoor dat het item jarenlang bestand is tegen slijtage en het aantrekkelijke uiterlijk versterkt de rustige en modieuze uitstraling van de slaapkamer. Deze garderobekast zal je kamer accentueren omdat hij maximale functionaliteit biedt voor het opbergen van je kleding in een prachtig ontwerp. ik een hardwerkende en toch elegante uitstraling te geven in de slaapkamer, dus is Wooden Light Oak 4 Door Wardrobe exclusief ontworpen om je het beste van je garderobe te bieden. Ongeacht of je je kleding, schoenenaccessoires of andere kledingstukken wilt opbergen, deze kledingkast is geschikt voor allemaal.
Deze kast heeft een licht eiken afwerking, die de natuurlijke uitstraling van je huis aanvult, en is duurzaam gebouwd; verwacht dus dat dit product je vele jaren van dienst zal zijn. Neem afscheid van de rommel en stap in een nettere, schonere slaapkamer die Frontier’s Wooden Light Oak 4 Door Wardrobe je zal bieden.
| Gewicht | 71 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 60 × 191 cm |
| hoogte | 191 cm |
| lengte | 70 cm |
| gewicht | 71 KG |
| breedte | 60 cm |
| kleur | bruin |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Groot |
| kenmerken | 4 Deuren |
| materiaal | Hout |
| vorm | Breed |
| patroon | Massief |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Houten Licht Eiken 4 Deurs Kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.