€750.00
Met de donkerbruine 4-deurs kledingkast kun je de luxe voelen en genieten van de ruimte die een kledingkast creรซert. Met zijn gestroomlijnde gepolijste look, veel kubieke ruimte met uitschuifbare planken die kunnen worden aangepast aan de gewenste hoogte, en sterke wederzijdse ophangstangen, is het een perfecte opbergoplossing voor elk huis. De constructie is dus duurzaam, wat de schoonheid en functionaliteit van de aanvulling als woonaccessoire garandeert.
Ervaar elegantie en gemak in de donkerbruine 4-deurs garderobekast, ons meesterwerk ontworpen om de esthetiek en organisatie van je huis een boost te geven. Het heeft ook een rijke, donkerbruine afwerking die elegantie en tegelijkertijd een huiselijk gevoel geeft dat perfect is voor de slaapkamers of kleedkamers.
Deze donkerbruine vierdeurs kledingkast is groot genoeg voor al je kleding, accessoires, schoenen enzovoort, dankzij de ruimte in het ontwerp.
Omdat de garderobekasten opengaan met vier deuren met verstelbare afmetingen, legplanken en ophangstangen heeft deze garderobekast de beste pasvorm die aan ieders eisen voldoet. Het oppervlak is glad en gaat vrij lang mee en is gemakkelijk te onderhouden om de look en stijl jarenlang te behouden.
Naast functionaliteit verbetert deze kledingkast je interieur met strakke lijnen en prachtige hardware die past bij een breed scala aan interieurdesigns, van klassiek tot hightech. Of je hem nu installeert in een grote slaapkamer, een kleine hal of een logeerkamer, hij wordt letterlijk een pluspunt omdat hij zowel een doel dient als elegant is.
Deze 4-deurskast in donkerbruin is exclusief ontworpen met het oog op kwaliteit en is ontworpen voor dagelijks gebruik. Dit element zorgt ervoor dat de constructie sterk is en dat de gebruikte materialen van hoge kwaliteit zijn, zodat je waar voor je geld krijgt en de investering in je huis lang meegaat. Val op met je opbergoplossingen met deze uitstekend ontworpen garderobekast. De combinatie van stijlvol en functioneel is hier ideaal. Plaats vandaag nog je bestelling en verander je huis in een goed georganiseerde elegante werkplek.
| Gewicht | 201.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 200 × 60 × 240 cm |
| Kleur | Donkerbruin |
| breedte | 60 cm |
| lengte | 200 cm |
| gewicht | 201, 3 kg |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Groot |
| materiaal | Hout |
| vorm | Large |
| kenmerken | 4 Deuren |
| hoogte | 240 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Donkerbruine 4-deurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.