€700.00
Een esthetische brede kledingkast met wit en verweerd effect die effectief items kan opbergen en tegelijkertijd een retro uitstraling heeft. Deze garderobekast is gemaakt van kwaliteitsmateriaal en heeft een wenselijke opslagcapaciteit met verstelbare planken.
White And Distressed Effect Wide Wardrobe staat deze stijlvolle en praktische verlichting effectief kan verbeteren van de leefruimte van de aantrekkingskracht en verhogen van de ruimte aantrekkingskracht quotiรซnt. Dit is nog zo’n item dat in geen enkel huis mag ontbreken, boordevol kwaliteit en stijl.
Deze brede kledingkast met wit en verweerd effect is uitzonderlijk gebouwd en zou heel lang mee moeten gaan vanwege het hoge niveau van vakmanschap dat bij het maken is gebruikt. Overzicht: De kast neemt binnenin veel ruimte in beslag, zodat al je kleren en accessoires gemakkelijk kunnen worden opgeborgen en de dingen die je nodig hebt gemakkelijk toegankelijk zijn.
Dit is het voordeel van de verstelbare planken, waardoor je je opbergruimte kunt aanpassen aan wat je hebt. Er zijn ook opbergmogelijkheden voor mensen die hun kleding graag netjes opgevouwen hebben of voor mensen die ze graag ophangen.
Niet alleen dat, maar de White and Distressed Effect Wide Wardrobe kan ook worden beschouwd als een modieus object voor opslag. Het mooie en klassieke uiterlijk past in elk interieur, of het nu klassiek of modern is.
Shop deze geweldige garderobekast voor de slaapkamer of de kleedkamer vandaag nog en overweeg de schoonheid en functionaliteit van de garderobekast om je kamer in te richten. De functionaliteit en stijl van de planner zorgen ervoor dat je je tegelijkertijd georganiseerd, elegant en praktisch trendy voelt. Deze kledingkast is wit en heeft een distressed look, en heeft daarom een bepaalde charme en verfijning die het uiterlijk van elk interieur zal verbeteren.
Hij heeft een stijlvolle uitstraling en dat gecombineerd met het feit dat hij zoveel opbergmogelijkheden biedt, maakt hem tot een onmisbaar meubelstuk in huis. Degenen die besluiten om de brede kledingkast met wit en verweerd effect te kopen, zullen waarderen dat hij in elke kamer past en deze verrijkt met een vleugje kwaliteit en stijl.
| Gewicht | 71 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 60 × 187 cm |
| hoogte | 187 cm |
| lengte | 80 cm |
| gewicht | 71 KG |
| breedte | 60 cm |
| kleur | wit |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 3 Deuren |
| materiaal | Hout |
| vorm | Breed |
| patroon | Massief |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Witte en verweerde effect brede kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.