€400.00
We introduceren onze nieuwe 3-deurs witte garderobekast, perfect voor iedereen die zijn slaapkamer wil transformeren en op zoek is naar een meubelstuk dat aan al zijn wensen voldoet. Verkrijgbaar in een verbluffende optie van matte emulsie is het lakwerk heerlijk helder en schoon waardoor een opbeurende afwerking ontstaat die altijd geschikt is voor moderne interieurs en een aanvulling vormt op traditionele interieurs. Het ontwerp is erg groot, wat betekent dat je er zoveel kleding, accessoires en andere spullen in kwijt kunt als je nodig hebt.
Met een witte glanzende buitenkant en een interieur dat groot is met ophangrails en verstelbare planken, is het meer geschikt voor elke kamer omdat het verschillende manieren biedt om items op te bergen. Hij is stevig gebouwd en ziet er elegant uit in moderne huizen.
Het sluiten van drie indrukwekkende en geopend drie enorme deuren met opknoping rails en verstelbare planken. Het is een veelzijdige witte 3-deursgarderobekast die voldoet aan jouw eisen. Het heeft een veelzijdig uiterlijk met een schoon oppervlak en wordt versterkt door handgrepen en een gladder en slanker lichaam.
Fijne materialen worden gebruikt bij de bouw van onze garderobe en we zien erop toe dat ze duurzaam genoeg zijn om door de dagelijkse slijtage te gaan zonder afbreuk te doen aan de schoonheid die eraan verbonden is. Deze kast is gemaakt van hardhout voor duurzaamheid, de helderwitte afwerking is een lust voor het oog en gaat vele wasbeurten mee. Het maakt niet uit of je van plan bent om het te installeren in een grote slaapkamer, gastenkamer of in de hal, het kan functionaliteit en een grote Shabby Chic uitstraling aan je woonomgeving geven.
Verfraai je huis met de eenvoudige elegantie van onze 3-deurs witte garderobemeubelen. De grote ruimte, modieuze uitstraling en praktische vakken maken het gebruik van de commode in elke slaapkamer gemakkelijk. Haal je Perfect Furniture vandaag nog in huis en ervaar comfort aangevuld met esthetiek in je huis.
| Gewicht | 80.63 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 103 × 52 × 198 cm |
| breedte | 52 cm |
| lengte | 103 cm |
| gewicht | 80, 63 kg |
| hoogte | 198 cm |
| kleur | wit |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| materiaal | Hout |
| vorm | Driedubbele deur |
| kenmerken | 3 Deuren |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Witte 3-deurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.