€600.00
Dit is een mooie en praktische Charcoal 3 Drawers And 3 Door Wooden Wardrobe gemaakt van massief hout voor jarenlang gebruik. Ze zijn strak en elegant, met een antracietkleurige afwerking die past in de meeste kamers met een eigentijds tot klassiek design.
Met drie grote deuren en planken aan de bovenkant biedt deze kledingkast veel ruimte om kleding op te hangen.
Deze Charcoal 3 Drawers And 3 Door Wooden Wardrobe biedt veel mogelijkheden voor kledingstukken van elk formaat; hij heeft drie grote openslaande deuren en een rail voor kledinghangers om kreuken te voorkomen. Aan de onderkant zitten drie grote lades die net zo groot zijn als de bovenste en met drie van zulke lades is er meer ruimte voor spullen als sokken, ondergoed en accessoires, zodat er niets misplaatst is.
De drie lades onderin kunnen ook gebruikt worden om kleine kledingstukken zoals sokken, ondergoed en accessoires in op te bergen. De lades staan op metalen glijders, dus het is heel handig om ze te openen en bij je spullen te kunnen.
Ik kan je verzekeren dat deze kledingkast niet alleen praktisch is, maar ook stijlvol en op maat gemaakt. De antracietkleurige afwerking geeft dit meubel een gestroomlijnde uitstraling die goed zal passen in elke slaapkamer. Het is goed gebouwd en is ook een lust voor het oog, wat betekent dat het een aanvulling zal zijn op je slaapkamer, terwijl het je nog lang zal dienen.
Bevorder je comfort en moderne stijl met Charcoal 3 Drawers And 3 Door Wooden Wardrobe en ontdek hoe handig het kan zijn om een georganiseerde en stijlvolle slaapkamer te hebben.
Deze garderobekast is uiterst functioneel dankzij de multifunctionele legplanken en ziet er geweldig uit, dus hij past in elke slaapkamer. Het is tijd om de rommelige kleding en tassen die in de kasten of schoenenrekken zijn gepropt met pensioen te sturen en de esthetische, maar praktische opbergoplossing te verwelkomen.
Haal de Charcoal 3 Drawers And 3 Door Wooden Wardrobe vandaag nog in huis voor je slaapkamer en profiteer van de voordelen van een goed georganiseerde en stijlvolle slaapkamer.
| Gewicht | 69 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 85 × 35 × 181 cm |
| Kleur | Zwart |
| hoogte | 181 cm |
| lengte | 85 cm |
| gewicht | 69 KG |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 2 Deuren |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Smal |
| breedte | 35 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Houtskool 3 Laden en 3 Deurs Houten Kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.