€600.00
Koop een grijze houten 3-deurs kledingkast met een klassiek ontwerp en opbergruimte voor alle kleding om je te helpen je slaapkamer beter te organiseren. Het modern-functionele uiterlijk en de verstelbaarheid maken het een trendy en handig accessoire voor je slaapkamer: de organiseerbaarheid en overzichtelijke toegankelijkheid van je kleding binnen handbereik.
Zoek niet verder naar de perfecte kledingkast die je de broodnodige verlichting geeft van ongeorganiseerde ruimtes en die een leven lang meegaat.
Dankzij de drie grote deuren kun je zoveel kleding opbergen als je nodig hebt – of het nu opgevouwen of opgehangen kleding is. De deuren openen op beproefde scharnieren en bieden een groot gemak om bij je spullen in de garderobekast te komen.
De grijze houten 3-deurs kledingkast is niet alleen heel stijlvol, maar ook ongelooflijk functioneel. Hij heeft een keurig en strak ontwerp waardoor de TV-standaard een eigentijdse uitstraling heeft die het uiterlijk van elke slaapkamerruimte zal verbeteren. Hij is slank en daarom geschikt voor beperkte ruimtes, terwijl er tegelijkertijd voldoende ruimte is voor je kleding.
Koop hier de Grijze Houten 3-deurs Kledingkast en verander het aanzicht van je slaapkamer in een die er netjes en esthetisch aantrekkelijk uitziet. Dit is zeer duurzaam met een kwaliteit en ontwerp dat gemakkelijk kan worden omschreven als tijdloos, dus een investering om te koesteren in de komende jaren. Krijg het gevoel van voldoende ruimte om spullen op te bergen en de esthetiek van een georganiseerde kamer met de grijze houten 3-deurs kledingkast.
Maximaliseer je verzameling met de grijze houten 3-deurs kledingkast. Dit is in combinatie met het feit dat het heel elegant is om naar te kijken en het heeft ook de eigenschap dat het zo handig is als het eenmaal in een slaapkamer staat. Organiseer je huis en kleed je beter aan met behulp van deze mooie en praktische kledingkast en zeg dag tegen de chaos.
| Gewicht | 83 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 60 × 191 cm |
| Kleur | Donkergrijs |
| hoogte | 191 cm |
| lengte | 80 cm |
| gewicht | 83 KG |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 3 Deuren |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Breed |
| breedte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Grijze houten 3-deurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.