€700.00
Deze eikenhouten garderobekast met spiegeleffect, 2 lades en 3 deuren is groot genoeg om veel opbergruimte te bieden, want er is een grote lade onderin de kast en er zijn ook drie grote deuren aan de voorkant van de kast. Het gebruik van spiegels op de deuren zorgt voor nog meer elegantie en maakt je slaapkamer nog gezelliger.
Deze garderobekast is gemaakt van kwaliteitshout, dus hij gaat lang mee en is zeer duurzaam. De constructie van het meubel is solide en de rollers van de lades zorgen ervoor dat je ze er gemakkelijk in en uit kunt trekken. De variabiliteit in het ontwerp en de ruimte-efficiรซnte opslag maken het ook mogelijk om hem in elke slaapkamer te installeren en georganiseerd te houden.
Maak het je gemakkelijk door naar onze winkel te gaan en de Eiken Effect Spiegelkast met 2 Laden en 3 Deuren te bestellen en je slaapkamer om te toveren in jouw perfecte oase.
Deze Oak Effect Mirrored 2 Drawers And 3 Door Wooden Wardrobe biedt bewonderenswaardig genoeg opbergruimte; hij heeft twee grote lades en drie grote deuren. Organiseer je kleding moeiteloos als je van kleerhangers houdt of als je je kleding liever netjes opvouwt. Je vindt gemakkelijk genoeg ruimte in de grote lades en alle accessoires die je hebt, hebben een plek om in opgeborgen te worden.
De deuren zijn voorzien van spiegels die klasse uitstralen en tegelijkertijd de ruimte groter doen lijken, waardoor je slaapkamer er uitnodigend uitziet. Deze kast is gemaakt van de beste kwaliteit hout, zodat hij jarenlang meegaat.
Het ontwerp van deze kast is vrij sterk en de lade beweegt gemakkelijk bij het uittrekken, waardoor je gemakkelijk bij elk gewenst item kunt. Het eenvoudige ontwerp van deze kast en de vele planken en lades maken hem perfect voor elke slaapkamer en zorgen ervoor dat je kamer altijd netjes en schoon blijft.
Koop nu onze Oak Effect Mirrored 2 Drawers and 3 Door Wooden Wardrobe en verhoog de uitstraling en functionaliteit van je slaapkamer. De combinatie van schoonheid en functionaliteit is een aanvulling op je interieur en biedt zowel schoonheid als functionaliteit voor je opbergdoeleinden. Deze kast heeft een klassieke en elegante uitstraling die de komende decennia niet uit de mode zal raken, en omdat hij gemaakt is van massief hout, kun je hem jarenlang probleemloos gebruiken.
| Gewicht | 56 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 48 × 187 cm |
| gewicht | 56 KG |
| lengte | 80 cm |
| breedte | 48 cm |
| kleur | Eik |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 2 Deuren, Spiegel |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Dubbele deur |
| hoogte | 187 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Eiken Spiegelde 2 Laden en 3 Deurs Houten Garderobekast
Er zijn nog geen beoordelingen.