€700.00
Deze eiken houten garderobekast met spiegeleffect en 3 deuren is gemaakt van hoogwaardig hout met een eiken effect. Hij biedt veel hangruimte en is voorzien van spiegeldeuren om je te helpen bij het bepalen van je outfit. Verbeter je slaapkamer en algehele woonomgeving vandaag nog met deze fantastische kledingkast. Bestel hem nu voor een stijlvolle en geordende look.
Onze garderobekast is gemaakt van duurzaam hout van topkwaliteit en heeft een esthetisch aantrekkelijke eiken afwerking die warm en stijlvol is. Het zijn grote exemplaren en er zijn er drie, wat betekent dat je kleding en andere accessoires goed opgeborgen zijn en je slaapkamer er altijd netjes uitziet.
Het unieke aan deze eiken houten garderobekast met 3 deuren is dat de deuren aan de buitenkant gefineerd zijn met spiegels en aan de binnenkant met notenhout. Niet alleen weerkaatsen ze licht, waardoor de illusie van ruimte ontstaat, maar je kunt ook zonder nadenken naar je ensemble kijken voordat je naar buiten gaat. Spiegeldeuren geven een vleugje glamour aan je slaapkamer, zodat het de plek wordt waar je nooit meer weg wilt.
De Oak Effect Mirrored 3-deurs houten garderobekast is nog zo’n garderobekast die stijlvol en elegant is en bovendien een opbergplaats voor je kleding. Wat kan worden gezegd over de stijl is dat het de traditionele aanpak in zijn look en feel en dus zijn tijdloze aantrekkingskracht garandeert, terwijl op het gebied van functionaliteit, het is de mode van het moderne leven.
Rust je slaapkamer vandaag nog uit met deze prachtige garderobekast als een van de beste combinaties van elegantie en functionaliteit. Bestel vandaag nog en breng je huis naar een geheel nieuw niveau van klasse en netheid/organisatie. Onze Eiken Effect gespiegelde 3-deurs houten garderobekast zal je slaapkamer veranderen in een luxe oase.
Deze kledingkast biedt bovendien voldoende opbergruimte en door de reflectie van spiegels is het een glamoureus meubelstuk. Deze deuren laten niet alleen licht binnen en laten het lijken alsof er meer ruimte is dan er in werkelijkheid is, maar scheren wordt ’s ochtends ook makkelijker.
Het tijdloze ontwerp van dit meubel maakt het perfect voor je slaapkamer: comfort ontmoet de essentie van mode. Koop vandaag nog een set en vind de look en workflow van je woonruimte ten goede uit.
| Gewicht | 74 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 55 × 187 cm |
| hoogte | 187 cm |
| lengte | 80 cm |
| gewicht | 74 KG |
| breedte | 55 cm |
| kleur | Eiken |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Medium |
| kenmerken | 3 Deuren, Spiegel |
| materiaal | Hout |
| vorm | Driedubbele deur |
| patroon | Massief |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Eiken Effect Gespiegelde 3 Deurs Houten Kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.