€1,130.02
Deze stijlvolle driedeurskast in donker hout en grijs heeft de schoonheid van donker houtwerk en wordt geaccentueerd met grijze elementen om de ultieme look van een moderne slaapkamer te creรซren.
De mahoniehouten afwerking is traditioneel en de grijze frets zijn modern in hun signatuur waardoor deze kledingkast universeel is in zijn aantrekkingskracht. Deze driedeurs kledingkast is gemaakt van uitmuntend donker hout en de grijze kleur geeft een elegante uitstraling met een stoere afwerking.
Deze rijkdom aan nerven en deze warme kleur combineren perfect met de elegante grijze look en vormen een perfect contrast voor elk hedendaags huis.
Wanneer de drie deuren worden geopend, lijkt het interieur zeer royaal en biedt het plaats aan een robuuste kleerhanger en verschillende verstelbare legplanken. Dit maakt het voor de gebruiker mogelijk om de opbergruimte aan te passen aan het ontwerp van de garderobekast.
Als je van plan bent om je kast te vernieuwen, of gewoon extra opbergruimte nodig hebt in je slaapkamer, dan is de Dark Wood and Grey Triple Door Wardrobe wat je nodig hebt. Voor de prijs is de opbergruimte voldoende, de constructie is sterk en hij heeft een zeer strakke uitstraling die kan worden gerechtvaardigd als een meubelstuk van goede kwaliteit.
Ervaar de luxe en functionaliteit van dit item en verbeter je slaapkamer tot een stijlvolle en geordende ruimte. Welkom bij deze prachtige garderobekast; dit is de trots van elk huis dat gebouwd is met het juiste donkere hout.
Een grijze en glanzende afwerking geeft de garderobe een vernieuwende verering en voegt schoonheid toe aan de klassieke functie van een kleerhanger om een nieuwe focus te geven aan elke kamer. De drie deuren zwaaien open om plaats te bieden aan een groot interieur met een robuuste hangstang voor douches en verplaatsbare rekken voor een goede indeling.
Dit alternatief is speciaal gemaakt om zowel opslag als stijl in je slaapkamer te creรซren, zodat je het beste uit beide werelden naar boven kunt halen. Opgemerkt moet worden dat de Donker Hout en Grijs Driedeurs Kledingkast zeker de opvallende en waardevolle toevoeging aan je Home Sweet Home zal worden, omdat dit meubelstuk het fijne kruispunt is van zowel kwaliteitsdesign als functionaliteit.
| Gewicht | 97 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 135 × 71 × 205 cm |
| Kleur | Donkergrijs |
| hoogte | 205 cm |
| lengte | 135 cm |
| gewicht | 97 KG |
| merk | Kledingkast Winkel |
| maat | Large |
| kenmerken | 3 Deuren, Laden, Planken |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Breed |
| breedte | 71 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Donker hout en grijze driedeurs kledingkast
Er zijn nog geen beoordelingen.